fa-messages

بسم الله القاصم الجبارین
بِأَیِّ ذَنْبٍ قُتِلَتْ (تکویر،۹)
با تاسف و تاثر فروان اطلاع یافتم که تعداد کثیری از مومنین هموطنم در محفل جشن عروسی عزیزان شان شهید و زخمی شدند. هرچند اینگونه حوادث نه اولین است و نه آخرین، لکن افراطیت و مدعیان دروغین اسلام و توحید، با اینگونه اعمال بدور از انسانیت نشان دادند که بویی از اسلامیت نبرده، حتی از انسانیت و بشریت بهره ایی ندارند.
تعجب است که بنام اسلام و دین جنایتی انجام میدهد که به هیچ قالبی درست نمی آید. اما بدانند که با این گونه اعمال ضد انسانی و اسلامی هرگز نمی توانند ادعای انسانیت نمایند چه رسد از اسلامیت و توحید. در حالیکه اسلام دین رحمت، رأفت و مودّت بوده، جنایت به یک شخص را، جنایت به کل بشریت میداند.
و نیز بدانند که خداوند در کمین ظالمان است، دیر یا زود کیفر خواهند دید و اعتراف خواهند نمود که دست به خون بی گناهان آلوده ساخته اند ولی آن زمان دیر خواهد بود و خداوند عذاب آنان و باداران شان را دو برابر خواهد کرد.

خون مظلوم دست از دامان ظالم بر نداشت
دیده باشی لکه های دامن قصاب را
——————
دیدی که خون نا حق پروانه شمع را
چندان امان نداد که شب را سحر کند

و از سویی به تمام مسئولین اعلام مینمایم که زمان آن رسیده که فکر اساسی باید کرد و چاره ایی اندیشید، هرگونه اختلاف سلیقه را کنار گذاشته تا کاری صورت گیرد. و در جهت رهایی و نجات دستی از آستین برون آوریم و الا اشک کباب موجب طغیان آتش است.
در پایان شهادت این عزیزان را به تمامی بازماندگان شان تسلیت گفته، برای شان علو درجات، و برای بازماندگان صبر ایوبی و پاداش اخروی خواهانم و برای مجروحان نیز شفای عاجل از دربار ربّ العزت مسئلت دارم.

مکه مکرمه – ۲۷ اسد ۱۳۹۸
حاج واعظ زاده بهسودی

دیدگاهتان را بنویسید