fa-news
ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده‌های شهدا و آرزوی شفای عاجل برای زخمیان حادثه‌ی روز شنبه در مکتب لیسه عالی سیدالشهدا(ع) که همه‌ی ما را در سوگ نشاند‌، این مصیبت بزرگی است که هیچگاه از تاریخ پاک نخواهد شد.
در ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن محفل انس با قرآنکریم روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۸ با همت واحد قرآن و حدیث مدرسه دارالمعارف اهلبیت علیهم السلام برگزار گردید که این محفل نورانی با استقبال کثیری از مردم قرآن دوست قرار گرفت. درین محفل قرآنی جمعی از علمای عظام، اساتید قرآنی، بلبلان قرآن، قرآن آموزان، پدران و جوانان شرف حضور یافتند.
برنامه ابتداء با تلاوت زیبای قاری ارجمند و گرامی سید شریف احمدی آغاز شد و در ادامه مستفید شدیم از تلاوت ملکوتی قاریان ممتاز کشور هر یک قاری ارجمند استاد محمد مهدی موحد و بلبل قرآنی استاد فضل احمد امید(حفظهم الله) و همچنان از سخنان نهایت ارزشمند بنیانگذار مدرسه علمیه دارالمعارف اهلبیت علیهم السلام فقیه اهلبیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی الحاج واعظ زاده بهسودی(مدظله العالی) به فیض رسیدیم.
و در آخر برنامه دو نوع اهداء لوح تقدیر صورت گرفت یکی اهداء لوح تقدیر به آنعده از اساتید و قاریان که واحد قرآن و حدیث را در برنامه‌ی ترتیل خوانی ماه مبارک رمضان یاری نمودند و دومی اهداء لوح تقدیر برای اساتید پیشکِسوت قرآنی، اساتیدی که سرمایه‌ی قرآنی امروزی را مدیون زحمات خالصانه‌ی این حضرات هستیم.
هر کدام حجه الاسلام و المسلمین فخرالقراء افغانستان قاری استاد عبدالشکور فلاح، قاری استاد خالقیار، کربلایی قاری استاد محمد یاسین نظری، الحاج قاری استاد سید امین حسینی، قاری استاد غلام سخی موحد حفظهم الله.
و در ختم برنامه با دعائیه حجه الاسلام و المسلمین استاد حلیمی مدیر مسئول واحد قرآن و حدیث و صرف افطاری به پایان رسید.
اللهم عجل لولیک الفـــــــرج!